Únor 2012

Co to počasíí..

26. února 2012 v 21:26 píšu
Pšik pšik... Smrk.. Bože taková ukrutná rýma!.. Bolest v krku a horečka.. Umm no nevim jen ať to nejsou ty dementní příušnice co má unás ve škole každej.. Mám nos jak ňákej vožrala://
Tenhle obrázek vážně miluju! Připadám si uplně stejně a taky tak chvílema vypadám:D Sem malej posránek:D Ale co už, do školy nejspíš pudu ikdyž mě tam nic netáhne!:)) jebat.. t je už jen půlkrok kdy si musim zlepšit pětku na čtyřku a bude dobře:) No nic já du dopít čaj a spát, mějte se a pořádně se oblíkněte! zas jje tam zima jak prase..

SICK!

25. února 2012 v 9:09 píšu
"Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. U té první si tím však nejsem tak jist." (A.E)
Obrázek mluví za vše.. Včera bylo venku vážně "hezky" Taky jsem si vzala boty, starší ale vypadaly furt tak stylově(:D) Bohužel.. Byly dost děravý, No mokro v botách po pár metrech a dneska mám solidní rýmu a bolí mě v krku.. Teď si asi půjdu udělat geláče:D.. Každotýdení rutina^^ xoxo

Goldies..

24. února 2012 v 21:52 píšu
Čaute:) Píšu po delší době nějaký rádoby normální článek,, Plus taky přidám za chvilinku nový design který skvěle vyjádří mojí náladu!.. Už mě začíná vážně deptat chování ostatních, hlavně těch pipinek a malejch dicků!.. Co si o sobě myslíte a na co si to kur*a hrajete?!! No nic, způsob jak sovjí nasra*ost sklidnit je psaním článků a recenzí do našeho rádoby skvělýho školního časopisu:D a Taky chci oznámit veleváženou poznámku, přišli mi konenčě boty!"♥" BOŽE JEDNA HRŮZA! Ani trochu nevypadají tak jak měli... Takže pro zasmání videjko:D celý článek^^

ME GUSTA no3

22. února 2012 v 15:03 ME GUSTA!
Omlouvám se, že jste delší domu nemohly narazit na me gusťáky:D Takže trochu Víc:) celý článek!

pODIVNÉ ÚČESY!

15. února 2012 v 20:53
Docela sem se nasmála:DD

Noo?

12. února 2012 v 11:55 píšu

VĚŘTE SI:)

10. února 2012 v 13:45 píšu
Děvčátka,
Jste hnusné, tlusté, máte malá prsa, tlustá stehna, velké boky, beďary, moc pih a bůh ví co všechno?
Pokud si myslíš že jsi hnusná, není to v žádném případě pravda, každá na sobě-v sobě skrýváme něco krásného.
Tlustá? Není přece hezký bejt vyhublá jak párátko.. Pokud nemáš například od doktora stanovený že máš nadváhu, neplaš! A pokud si stále myslíš, že jsi tlustá-CVIČ, běhej, posiluj. Co takhle začít jíst zdravě? neplatí vždy že co je zdravé, je hnusné;)
malá prsa?.. Co k tomu dodat, prsa máš takový jaký ti příroda dala, a rohodně lepší menší než velký-těžký... Potom hodně bolí záda;)
pupínky, černé tečky.. Víc o sebe pečuj!:) Nic nepomáhá? zajdi si na kožní, určitě ti dopře poradí!
A k pihám, pihy jsou SEXY!

Ale co si budeme nalhávat, najde se tu tisíce kluků, kterým záleží jen na vzhledu a už ne na tom jaká jset zevnitř.. buďte takové jaké jste!

Opět..

9. února 2012 v 13:40 píšu
PRODLOUŽENÝ víkend:)) Jak bohovské:D. Jinak musím připsat že mám splněné jednu věc ze seznamu http://differentreasons.blog.cz/1202/co-chci-stihnout-do-8-9-2012-pce-mit-styl-a-nebejt-mana-dd-nekousat-si-nehty-sakra-vyzadat-si-skate-p-naucit-se-na-skejtu A tím je?:) vlastně jsou.. PŘÍČESKY. konečně:) Hnědý, jak jsem chtěla a ještě za poloviční cenu.. Ale to jsem Vám vlastně psala už včera. No dneska jsem končila 3 hodiny dřív, jako už pár dní v posledních pár týdnech-ulejvárna-rehabilitace:D No teď tam za chvily pofrčim.. Takže se mi moc nechce do tej zimy ale co už.. Jinak nemám zatím žádný problém s designem, co vy? Ohh.. Coto plácám:D Stejně nikdo nenapíše svůj ať už negativní nebo pozitivní názor.. Takže design zůstává nadále a snad časem změním opět k lepšímu. Ave JÁ- a nezapomeňte=SATAN VÁS VIDÍ!

Comming soon long hairs^^

8. února 2012 v 14:37 píšu
Nevydržela jsem a obědnala jsem si příčesky, měla jsem krásný vlásky po ramena a moje úchylnost mě přinnutila hodit to na 3 cm(zadní část hlavy) a už delší ofina.. S ofinou jsem plně spokojená až na mírné zničení barvením, ale hodně malý.. bylo to i horší:) Takže teď- mám červený vlásky.. A obědnala jsem si středně hnědou, takže chvíly přečkám a až se červená vymyje(Vymývají se mi všechny i trvalé barvy kdomě černé, kvůli poslednímu absolutnímu vyperoxidování.. Tu krásnou platinovou jsem si zkazila černýma melírama a pak růžovou, fialovou, žlutou a červenou-DEMENT:) No nic, už se těším dva týdny si ráda počkám!!!:) Taky mi mají přijít gaťky, světlé rifle s a po bocích jen od pasu dolů díra pospojována mašličkamy, úža:P+ s tím ze stejné stránky modrá mikina se superman logem:) clasica..^^ Ty mi snad přijdou do 12 dnů.. Hlavně ty příčesky! Uaa... O.o Už mi chybí pocit dlouhých vlasů, svázaných do culíků nebo jen volně.. Jee:))jen pro představu barvičky:)

ČUS:P

7. února 2012 v 21:10 píšu
Omlouvám se že nestíhám přidávat me gusta... Ale mám v počítači totální chaos a nikde není nic k nalezení.. Nedokážu totiž udržet pořádek a přehled, nejen v pokoji ale už i na počítači.. Božínku^^ Teď bych měla napsat referát na hudebku- hudva a nešvary(Já budu psát hudba a drogy:) No a přidám Vám na ten den ňejakou klidnější pecku.. Mac Miller- Best Day Ever. CELÝ ČLÁNEK

Dneska jsem jí slyšela poprvé a je navždy v mym ♥!:D No jinak dneska po dlouhé době z matematiky jiná známka než 5!:) Ano, 4ka.. Ale i tak jsem byla DOST šťastná protože na matiku jsem děsnej antitalent, naštěstí teď děláme funkce u kterých zvládám alespoň grafy, které mi jsou k ničemu když tabulku zvládám vypočítat na- NIC MOC. Ale tak snad do písemky to do té hlavy nacpu ' . ' + ROZHODNUTÍ, že na intr nechci!!!!!!!! Ty pravidla tam jsou něco hroznýho!:@ Nic takovýho nedodržuju doma na základce, tak to nechci dodržovat ani na střední!.. Bože jak těžký je si vybrat, když je škola dobrá-je daleko, když na hov*o, je blízko a nechci tam,.. Už mám jen měsíc a kousek na rozhodnutí, takže mi držte palce. Díkson:)