Březen 2012

článek, jménem článek. hihi:3

29. března 2012 v 13:26 píšu
Čao, píšu ze školy, mám za sebou už dlouhých 6 hodin tady, řeknu vám že je to fakt nuda!! Teď je poledňák, tak jsem byla venku..no a dobrý:D a teď mě čeká čeština a dějepis, čeština je dycánko v pohodě, jen ten děják už nás všechny omrzel, dřív to byly samý scénky, porstě sranda a te´d už pár týdnu v hodinách jen čteme-45 minut číst, víte co toje? děs, btw dnes nám dá známky z písemky kterou sme s L. zvládly levou zadní.) Takže očekávám maximálně dvojku-.- Taky jsem dnes dostala jedničku a dvojku z angličtiny, za tu jsem ráda.. Mám dobrý známky, je občas výpadek a podělám to, no jinak bych měla dvojku kdybych se víc snažila. Mám teď nějakou psavou náladu tak Vám napíšu něco ze dnešní chemie:D Nabarvila jsem si rty čenrou tužkou na oči a celou hodinu byla v klidu, ano možná jsem ji neposlouchala ale žádnej hroznej bordel jsem nedělala!.. jen jsem se jednou otočila na T. který sedí zamnou a už mě přesadila do přední lavice(sedím v předposlední s R.- ta mě taky dost poseldní dobou sere, má náladu jak kdyby jsme jí všichni ubližovali..Oo) Tak jsem si teda šla sednout dopředu.. začla na mě ječet ať se na sebe podívám jak vypadám, nedalo mi to a řekla jsem jí ať se radši ona podívá na sebe(:D) k tomu už M. nic nedodala(naštěstí pro mě) no pak jsem počítali příklady a to jsem si musela jít doztadu( teda bez jejího povolení ale nemohla jsem to jinak spočítat protože učebnici měla D.) no tak jsem to celé spočítala(až na jeden příklad který jsem kousek opsala od D.) a když jsem jí to donesla ukázat tak mě ještě seřvala co si o sobě myslim že to celý opíšu a pak jí to ještě ukazuju, natož já se už neudržela a začla jsem se svými štiplavými narážkami:D To se jí nelíbilo a řekla že teda budiž.. Ráda ji provokuju, boky má jak hruška a do jejich kalhot by se vešla pětina naší třídy.. No za 4 minutky mi začíná hodina, jdu se tedy vzdělávat. No a po pravdě, pochybuji že by si někdo tenhle dlouhatánskej článek přečetl ale co už, aspoň jsem konečně někomu pověděla jak to tu v tom ůstavu vypadá.. Za pravopisné chyby nezedpovídám, to moje blbost:D Čauky mňauky děcka:)) A mějte se fajn, dnes už se neozvu.. Mám moc plánů:)

Achojda:P

28. března 2012 v 14:29 píšu
čusííík:D Mám až moc dobrou náladu, kterou mi značně kazí počasí na další dny. déšť. To budu hodně nasraňoučká:D
Teď se tomu naštěstí směju a venku svítí sluníčko ☼ a je teplíčko. Přidám moji geniální fotku kde se sama sobě opravdu, ale opravdu moc líbím!:D hehe..
Taky bych ráda podotkla že hubnu!.) no hubnu,, přestávám se tolik přežírat a vlastně se cítím o dost víc fajn:) Dělám to hlavně kvůli tomu že často mi bývalo špatně z toho všeho jídla..Jen už vidím, jak mě to přestane bavit a vybodnu se na to. Teď vážím hnusnejch 63 kilo.. A taky jsem se dnes rozhodla že bych s R. chtěla jet do chorvatska na něco jako "tábor".. Vypadalo to úžasně, 10 dní zumba, street dance, hry jako je pétanque, tenis a spousta dalších..jdu se najíst a uklidit, pak někam ven. čaukysky přítelisky:)

ugghuhu

26. března 2012 v 7:23 píšu
Ahojte, pěkně jsem se na vás v posledních dnech vysrala... měla sem dost práce s novým blogem(http://itsanotherworld.blog.cz/) určitě koukněte, není jen můj, dnes by mělo být zveřejněno první téma.
No a taky byl víkend, žee:) No jinak, celý včereční večer až do dnešní půl čtvrté ráno jsem nespala, jen zvracela. Je to fakt fajn:) spala jsem čtyři a půl hodiny a teď jdu ještě do školy, kafe jsem si nesihla dát, nic prostě.. Zajímalo z čeho mi začlo během pár minut být blbě, snad že mi nesedl ten nemálo bylinkovej čaj.. snad nic vážnýho, tak se zas mějte a slibuju že se brzo ozvu:3

ME GUSTA no5

24. března 2012 v 9:47 ME GUSTA!
po delší době, další šulíni! nyní v AJ (i tak Vám stačí málo poznatků z AJ k pochopení:)zbytek v celém článku

hoHoho!!!!

24. března 2012 v 9:38 píšu
Nesmírně, nesmírně a nejnesmírněji šťastná!! Druhá jednička z matematiky za celý rok!:) jupí, jupí jupí!
Chápete, jsem tak šťastná:) A jelikož to velice potěšiilo i matku dala mi prachy:D No a jinak udělala jsem si nový nehty, průhledý se zelenejma koncema. ta zelená vypadá možná trochu jak žlutá, ale to je fuk, sou fajn:D jinak, týden utekl jako voda a je tu výkend:) Zítra sice zas neděle, ale zatím si to pohodově užívám a nemyslím na nic, co by mi to mohlo zkazit:) Zkuste to taky..;)

DOMO KUN

21. března 2012 v 14:01 STYL:O
Čaute:) No, nevím jak vy ale já tohohle pičuryna zbožňuju:)
Ráda do kreslím, ať už v originálním znění nebo v různých barvách, velikostech.. Občas ho trochu pomutuju:D
Už mám hodně moc přívěšků s ním(vlastní výroba ze zažehlovachích korálků a fima) a dělala jsem už i nehty(gelové) No, časem( brzo!) si chci vyrobit kabelku a obědnat bejsku, Budu "kůl" v plotě:D

Znáte to?:D

20. března 2012 v 21:18 píšu
Podíval ses? A máš ji! poď si pro pěst!:D

7 měsíců!

19. března 2012 v 21:33
Dnes je den, kdy jsem s mým miláčkem sedm měsíců. přikládám pár fotek z posledních pár dnů, skvělej sme si je užily♥

Uhmm^^

19. března 2012 v 19:11 STYL:O
No.. Nová mikina:D A moje stylová čapka. MUCK čau:D

I´m bad daughter, I know

18. března 2012 v 20:52 píšu
Pro Vaší představu, moje máma je nejspíš labilní. Babička( tu mám fakt ráda) říká, že to je tím co bylo dřív. Můj vlastní otec nás obě chtěl zabít.. Jí čas od času bil, když přišel domů opilej a mě hodně škrtil( co si pamatuju, jo i bil), ale proč si tu zlost vybívá na mě? Když si položím vitamínové bombony na tričko které leží na židli (ano ona se mi ve všem musí hrabat) narazí na ně, veme je do ruky i strikem(nechtěla na ně prý šahat, bále se cotoje) a jde zamnou s nesnesitelným křikem cotoje a jestli beru nějaký prášky?.. Občas na mě křičí že jsem v jednom lihu a že si i myslí že něco beru. Jednou už pohár trpělivosti přetekl a musela jsem křičet i já, nevydržím furt držet hubu když ona semnou nezvládá držet krok. Je takových věcí který by snad ani dělat nemusela ale potom přijdou slzy a ona si hrozně musí hrát na histerku, a tlouct mi do hlavy jak jí hrozně ubližuju potom na mě začne křičet její velký chrabrý princ extrémni kokot(promiňte mi ten výraz ale zapřísáhle ho NESNÁŠÍM!!) že jsem hnusná a že už to maminka semnou nezvládá.. Taky mě dost zamrzí když moje vlastní matka na mě vybalí že neumím nic jinýho než všem ubližovat, být hnusná a hodná jen když potřebuju peníze. TÍMTO TI MOC DĚKUJU ŽE JSI MI ZALOŽILA VLASTNÍ UČET S PENĚZMI A UŽ TI NEBUDU MUSET O NIC ŘÍKAT.. A btw, když budeš posílat trochu víc klidně i jídlo si budu kupovat sama aby jsi na mě moc neprodělala.
PS; Odejdu co nejdřív, jo těch keců že budu ještě ráda že si mě tu necháš(teda pokud nebudeme stejného názoru že každé za sebe bude líp) mám až po krk! Zkuste si žít v neuplné rodině(to bývá fajn jo:) s nevlastním otcem, podivínskou ale občas fajn sestrou kerá z psychické stránky taky pomoct nedokáže a matkou kterou by moho učit malé dítě jak se chová taková pravá máma.... A proto ty mě bij, křič na mě zakazuj mi všechno a nic mi nedávej ale já to budu brát s nadhledem a klidem. Jinak ti děkuju za to všechno co mi do teď dáváš, ale na jedno hodně zapomínáš.. počkej jak že se tomu říká? žeby LÁSKA?! TĚŠÍM SE AŽ TI JEDNOU ŘEKNU : ŠŤASTNOU CESTU, ALE JÁ KONČIM.